Kreatywni w innowacjach
Nowa era
w branży nieruchomości

Zupełnie pionierski projekt, który na zawsze odmieni sposób prezentowania nowych inwestycji. We współpracy ze Skanska SA stworzyliśmy wirtualną platformę, która za pomocą rozszerzonej rzeczywistości pozwala dokładnie poznać nie tylko szczegóły techniczne danego projektu, ale przede wszystkim dokładnie obejrzeć bryłę budynku, wizualizacje 360, plany - a to wszystko nie ruszając się z biura, dzięki okularom HoloLens.

W prezentacji może uczestniczyć kilka osób jednocześnie, każda może oglądać budynek ze swojej perspektywy i uruchamiać opcje, które ją interesują.

Prezentujący, za pomocą kontrolera, steruje wyświetlaniem informacji, dzięki czemu prezentacja może zamienić się w prawdziwe, multimedialne show.

Platforma obsługuje wyświetlanie wizualizacji 360 stopni, co sprawia, że widz znajduje się w samym centrum i może w pełni doświadczyć prezentowanych mu treści.

Jako pionierski projekt firma Skanska wybrała budynek Wave w Gdańsku. Platforma pozwala jednak w łatwy sposób dodać kolejne inwestycje i może posłużyć jako podstawowe narzędzie sprzedażowe dla inwestora.

NASTĘPNY

WORLD OF SKANSKA

MULTIMEDIALNY ŚWIAT SKANSKA

KONTAKT