Kreatywni w innowacjach

MULTIMEDIALNY ŚWIAT SKANSKA

Dla nowej siedziby SKANSKA – SPARK wykreowaliśmy technologię, dzięki której firma prezentuje się swoim klientom i gościom w innowacyjny sposób.

MULTIMEDIALNA APLIKACJA DOTYKOWA
INSTALACJA SOUNDSHOWER Z DŹWIĘKIEM I APLIKACJA NA IPAD
INTERAKTYWNA INSTALACJA KINECT
7 INTERAKTYWNYCH LOKALIZACJI I MODELI BUDYNKÓW W 3D
STWORZENIE POSTACI I ANIMACJA
INTELIGENTNA SALA KONFERENCYJNA.

Poznaj Majkę!

Majka ma uczucia, charakterek i głowę pełną wiedzy o wszystkim, co dotyczy Skanska. Jest Twoim interaktywnym przewodnikiem – spotkasz ją w każdej aplikacji. Inspiracją do jej powstania stały się prawdziwe ule, które znajdują się na dachu budynku SPARK – siedziby Skanska.

Interaktywna aplikacja dotykowa "Świat Skanska".

Realistyczna kula ziemska, która zmienia się wraz z porą dnia, zaprasza, by poznać kraje, w których działa Skanska. Majka przedstawi Ci kluczowe realizacje Skanska i opowie o każdym z tych miejsc.

Realizacje Skanska z całego świata w 3D.

Nasze studio stworzyło modele 7 obiektów i wykreowało przepiękne, atmosferyczne sceny. Każda z nich – dzięki dotykowemu ekranowi – jest w pełni interaktywna.

Piękny interfejs użytkownika.

Każdy najdrobniejszy element intefejsu został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami i stylem zainspirowanym brand manual Skanska. Dla każdego budynku i każdej sceny stworzyliśmy autorskie grafiki.

Instalacja SoundShower łączy dźwięk kierunkowy z interaktywną treścią.

Edukacyjna aplikacja na tablet prezentuje sposób, w jaki Skanska podchodzi do tematyki wellness. Interaktywnym, animowanym scenom towarzyszą specjalnie dobrane dźwięki  poprawiające samopoczucie. Słychać je wyłącznie w przestrzeni użytkowania tabletu – a to dzięki kierunkowym głośnikom zainstalowanym w suficie.

Kompleksowe działanie:

Big Idea, Creative Direction, Art Direction, Character Design, Ilustracje, Programowanie, Wizualizacje 3D, Modelowanie 3D, Rendering 3D, Animacja 2D, Produkcja video, Projektowanie graficzne, Niestandardowa reklama, Produkcja contentu i  wiele, wiele więcej…

Inteligentna sala konferencyjna "Experience LAB”.

Stworzyliśmy zaawansowaną aplikację sterującą funkcjami sali. Aplikacja umożliwia komunikację z systemem Crestron Control Systems – aktywuje określone scenariusze użytkowania sali, łącząc sterowanie światłem, dźwiękiem i obrazem (np. spotkanie – prezentacja – brainstorming – relaks).

Kompleksowa realizacja multimediów AV.

Od projektu funkcjonalności inteligentnej sali konferencyjnej Experience LAB i sali Innovation Room, przez aranżację i umeblowanie wnętrza oraz dostawę i instalację urządzeń AV, aż po zaprogramowanie systemu sterowania salą. Scenariusze, które decydują o wyborze źródła obrazu i sposobie jego wyświetlania, uruchamia się jednym przyciskiem na ekranie dotykowym.

Interakcja z oprogramowaniem dzięki czujnikowi ruchu.

Dzięki wykorzystaniu Microsoft Kinect aplikacja umożliwia użytkownikowi – poprzez gesty rąk i całego ciała – interakcję z oprogramowaniem inteligentnej sali konferencyjnej. Aplikacja, na podstawie głębi obrazu, filtruje otoczenie, wychwytując kontury samej postaci.

Lepsze rozwiązania ponad wyobrażenia i obietnice.

Zespół działa efektywnie, blisko klienta i wnosi wartość dzięki proponowaniu lepszych rozwiązań ponad wyobrażenia czy obietnice. Jak wiesz, że komuś zależy, to będzie wytrwale dążył do celu i z dumą prezentował swoje rozwiązania. Renata Nowakowska Manager Innowacji, SKANSKA

NASTĘPNY

GOLUBGETHOUSE

PRZYWITAJ PRZYSZŁOŚĆ

KONTAKT