Kreatywni w innowacjach
Gra planszowa przeniesiona
do cyfrowego świata

„Polskie Państwo Podziemne” to edukacyjna, planszowa gra historyczna

Jej głównym zamierzeniem jest przedstawienie zakresu działalności konspiracyjnych struktur Polskiego Państwa Podziemnego. Gra powstała w związku z 80. rocznicą utworzenia pierwszych struktur PPP.
Dzięki Instytutowi Pamięci Narodowej, oddział w Szczecinie mieliśmy przyjemność stworzyć na jej podstawie grę komputerową i przenieść całą edukacyjną zawartość do cyfrowego świata.

Gra została przygotowana z myślą o zastosowaniu w szkołach jako pomoc edukacyjna. Jej interface pozwala na wyświetlanie i obsługę na ekranach dotykowych i tablicach multimedialnych.

Atrakcyjna i nowoczesna oprawa graficzna pozwala w łatwy sposób przyswoić wiedzę na temat Polskiego Państwa Podziemnego.

Stworzyliśmy także animację, która stanowi swoiste wprowadzenie do gry. Dzięki ożywieniu grafik przygotowanych przez rysownika, powstał film opowiadający o strukturze i działaniu Polskiego Państwa Podziemnego.

Projekt zrealizowaliśmy dzięki i przy współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej, oddział w Szczecinie. Animację prezentującą grę „Polskie Państwo Podziemne” obejrzycie na naszym kanale Youtube. Kliknij aby przejść do YT!

NASTĘPNY

Józef Piłsudski – Marszałek Polskich Serc – aplikacja

Wszystko jest możliwe!

KONTAKT