Kreatywni w innowacjach
Zobacz obraz
Jana Matejki
w zupełnie nowej formie!

Odkryj sekrety obrazu w 3D

"Unia Lubelska" uchodzi za jedno z najwspanialszych dzieł Jana Matejki. Obraz można obejrzeć w Muzeum Lubelskim na zamku w Lublinie, a dzięki naszej interaktywnej aplikacji - w trójwymiarze i z dźwiękiem!

Poznaj sekrety obrazu, zagłębiając się w jego szczegóły. Dzięki wyjątkowej formie 3D, poznawanie szczegółów malowidła jest jeszcze bardziej fascynujące.

Aplikacja pozwoli dokładnie poznać osoby, które Matejko namalował. Dowiecie się, jakie były ich funkcje, stanowiska, a także… dlaczego niektórzy nie powinni się na obrazie znaleźć, bo w rzeczywistości wcale ich podczas podpisywania paktu nie było!

Wszelkie zawiłości geopolityczne w bardzo prosty i przejrzysty sposób wyjaśnią interaktywne mapy 3D.

„Unia Lubelska” to, oprócz doświadczenia wizualnego, także wyjątkowe doznania słuchowe. Obraz został przez nas udźwiękowiony. Dzięki temu jeszcze łatwiej wczujecie się w tamten wyjątkowy, burzowy wieczór, kiedy to nastąpiło faktyczne podpisanie paktu.

Specjalnie na potrzeby aplikacji zaprojektowaliśmy i wyrenderowaliśmy pieczęć, po złamaniu której dostaniemy się do wyjątkowego XVI-wiecznego świata.

Aplikacja powstała przy współpracy z Instytutem Historii UMCS oraz MNiSW.

Obejrzyj promo aplikacji na naszym Youtube

Kliknij aby obejrzeć!

NASTĘPNY

Józef Piłsudski – Marszałek Polskich Serc – aplikacja

Wszystko jest możliwe!

KONTAKT