Kreatywni w innowacjach

STOCZNIA CESARSKA #NOWE HISTORIE

Kompleksowa realizacja:
GŁÓWNA KONCEPCJA & MARKETING
IDENTYFIKACJA WIZUALNA & PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
STRONA & TWORZENIE TREŚCI
NADZÓR ARTYSTYCZNY
WIZUALIZACJE & ANIMACJE 3D

STOCZNIA CESARSKA

Stocznia Cesarska to najstarsza część Stoczni Gdańskiej i kolebka Solidarności. Rewitalizacji terenów Stoczni podjęły się firmy Revieve i Alides. Przebudowa polskiej ikony na 16-hektarowy obszar śródmiejski o mieszanym przeznaczaniu i pierwszo klasowym charakterze. Inspirujące miejsce do życia, pracy i rekreacji.

TOŻSAMOŚĆ MARKI

Naszym celem w brandingu było podkreślenie dziedzictwa przemysłowego Stoczni Cesarskiej. Projekt Nowej Stoczni ma wiele różnych nazw i funkcji poszczególnych budynków, przestrzeni miejskich, wewnętrznych ulic, itp. Dla ich zunifikowania  zaprojektowaliśmy spersonalizowany font “Briem Cesarski” (OTF), który ma być trwale powiązany z inwestycją. Font został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi regułami typograficznymi. Jego zadaniem jest stworzenie swobodnych ram dla indywidualnych działań brandingowych.

Branding implementation

Niedostępna przez ponad 170 lat. Teraz możesz ją odwiedzić!

Zobacz dziedzictwo przemysłowe i odkryj fascynującą historię miejsca, w którym narodził się duch Solidarności. Podążaj śladami stoczniowców i dowiedz się, jak rozpoczęła się polska droga do wolności.Dowiedz się więcej o życiu stoczni i imponujących statkach, które tu powstały. Zobacz jak zamierzamy zrewitalizować Stocznię Cesarską i napisz #nowehistorie tego miejsca.

Strona z bogatą treścią multimedialną

Strona internetowa Stoczni Cesarskiej to wyjątkowy serwis, dzięki któremu poznanie miejsca i jego historii zamieniło się w wyjątkową przygodę. Interaktywna oś czasu pozwala przekonać się, jak stocznia zmieniała się na przestrzeni stuleci, od dnia jej założenia po czasy współczesne. Wyjątkowa interaktywna mapa, wymodelowana na podstawie zdjęć satelitarnych oraz animacja masterplanu terenu pozwalają zrozumieć skalę przedsięwzięcia rewitalizacji Stoczni Cesarskiej.

Współpraca z lokalnym artystą street-artowym

Mariusz Waras to artysta street-artowy, grafik i ilustrator z Gdańska. Tworzy instalacje artystyczne i jest kuratorem wystaw. Jego prace były prezentowane na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce i za granicą.To właśnie M. Waras stworzył główny plakat wizualny Stoczni Cesarskiej.

CGI Rendering dla przestrzeni Co-Working’owej

Pozytywne reakcje, z którymi się do tej pory spotkaliśmy, są dla nas niesamowicie motywujące!

Przez całą naszą współpracę od początku 2018 roku WORKROOM GROUP nieustannie dowodził swojej kreatywności. Wspólnie z pomysłowym i zaangażowanym zespołem zrealizowaliśmy wiele różnych projektów, takich jak nasz branding, naszą stronę internetowa, mapę zwiedzania Stoczni i wiele różnych materiałów marketingowych. Pozytywne reakcje, z którymi się do tej pory spotkaliśmy, są dla nas niesamowicie motywujące. Współpraca z nim to zabawa! Gerard Schuurman Project Director Stocznia Cesarska

NASTĘPNY

WORLD OF SKANSKA

MULTIMEDIALNY ŚWIAT SKANSKA

KONTAKT