Kreatywni w innowacjach

PRZYWITAJ PRZYSZŁOŚĆ

GOLUB GetHouse polski oddział GOLUB USA to pierwsza wizjonerska firma i pionier zastosownia VR w procesie sprzedaży i wynajmie biur.

PIONIER WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI
ZAAWANSOWANE APLIKACJE MOBILNE
APLIKACJE VR NA CARDBOARD
APLIKACJA INTERAKTYWNEGO SHOWROOMU
OBSŁUGA MARKETINGOWA 3 INWESTYCJI BIUROWYCH
NAGRADZANY DESIGN
WIZUALIZACJE

Niesamowita przygoda Wirtualnej Rzeczywistości

Przepiękna, porywająca realizacja, dzięki której można odkryć piękno architektury budynku Mennica Legacy Tower – przyszłego punktu orientacyjnego Warszawy – w całości przeniesiona do wirtualnego świata. Jest tak realistyczna, że dostrzeżesz każdą żyłkę w marmurze lobby, usłyszysz echo dźwięku odbijającego się od szklanych ścian, zwiedzisz każde piętro i zobaczysz widok, jaki rozpościera się na centrum Warszawy.

Inwestycję możesz poznać w różnorodny sposób…

…odwiedzając showroom i doświadczając VR w profesjonalnych googlach, …pobierając edukacyjną aplikację „cardboard VR” na telefon z przestrzennym dźwiękiem 360 stopni lub aplikację mobilną z interaktywnym budynkiem w 3D i wizualizacjami 360 stopni.

Zaawansowany showroom inwestycji.

Stworzyliśmy multimedialny hub, który połączył różnorodne formy prezentacji w jedną, prostą w obsłudze aplikację. Możesz teraz płynnie wybierać między tradycyjnymi slajdami, scenami w VR, animowanymi filmami lub interaktywnymi mapami w zależności od przebiegu spotkania.

Nagradzane materiały reklamowe.

Wyjątkowy album, który porusza zmysły – specjalnie wybrany materiał i zdobienia oddające charakter architektury, ręcznie wykonane, artystyczne szkice, realistyczne wizualizacje i pięknie zaprojektowany layout. Zobacz case study

Kompleksowe działanie:

Marketing, Naming, Brand Identity, Reklama, Produkcja video, Projektowanie graficzne, Druk, Materiały  BTL, Niestandardowa reklama, Projektowanie książek, Produkcja contentu,  Art Direction, Ilustracja, Wizualizacje 360 stopni, Modelowanie 3D, Renderowanie 3D , Animacja 2D, Programowanie i wiele, wiele więcej…

Prestiżowe case study.

Nasza praca dla Golub Gethouse przy projekcie Mennica Legacy Tower i Prime Corporate Centre została wyróżniona przez prestiżowy miesięcznik „Harvard Business Review” jako rynkowe best practice.

NASTĘPNY

NEUROVRSTUDIO

Badanie konsumenckie w sklepie w przestrzeni VR

KONTAKT