Kreatywni w innowacjach
Bausch Health Virtual Reality

aplikacja

Edukacja niejedno ma imię.

Zobacz historię pionierskiego projektu, który stał się podstawowym narzędziem pracy dla przedstawicieli medycznych międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej w całej Polsce.

Bausch Health to firma specjalizująca się w produktach farmaceutycznych, przede wszystkim w dziedzinie dermatologii i okulistyki.

Gdy przedstawiciele firmy zwrócili się do nas ze zleceniem przygotowania aplikacji VR wspierającej sprzedaż ich produktu, wiedzieliśmy, że oprócz atrakcyjnej i nowoczesnej formy, musi być także bezbłędna w warstwie dydaktycznej, aby skutecznie promować ich maść na AZS – czyli chorobę, której objawy charakteryzują się różnymi zmianami na skórze.

Nasze studio CGI z medyczną dokładnością odwzorowało powierzchnię i fakturę skóry w różnych stadiach choroby, aby realistycznie pokazać jej rozwój i wpływ leku.

Dzięki technologii VR program pozwala z bliskiej perspektywy obejrzeć wygenerowany obraz i dokładnie rozejrzeć się po otoczeniu. Scenariusz, sposób pokazania leku i jego działanie ustalaliśmy wspólnie z naszym klientem, zadbaliśmy także o udźwiękowienie i lektora.

Aplikacja od dziś wspiera codzienną pracę naszych przedstawicieli medycznych...

… w budowaniu świadomości nowego leku wśród lekarzy dermatologów. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które podkreśla skuteczność nowoczesnej terapii, a przy okazji gwarantuje wysoką zapamiętywalność, na czym najbardziej nam zależało – mówi Agata Nowak, Product Manager Bausch Health.

Bausch Health Virtual Reality został napisany pod okulary Oculus Go – to autonomiczny zestaw do rzeczywistości wirtualnej. Przenośne, łatwe w obsłudze, do działania nie potrzebują dodatkowego sprzętu, a przy tym w świetnej cenie – to z pewnością nie jest nasz ostatni projekt z wykorzystaniem tego sprzętu.

Zdjęcia: strona internetowa Oculus Go.

Rekomendujemy agencję wszystkim, nawet tym najbardziej wymagającym.

To, co cechuje wszystkie osoby tworzące WORKROOM Group, to pasja, kreatywność, wachlarz pomysłów oraz rzetelność. Nasza współpraca od samego początku przebiegała wzorowo. Wszystkie projekty i koncepcje były dostarczone terminowo, przy zachowaniu najwyżej jakości. Zaufaliśmy agencji ze względu na jej wysoki profesjonalizm i kreatywne podejście do klienta.

Danuta Madejska-Wróbel, Marketing Manager Bausch Health

NASTĘPNY

WORLD OF SKANSKA

MULTIMEDIALNY ŚWIAT SKANSKA

KONTAKT