Kreatywni w innowacjach
Usługi

FROM NOTHING, TO SOMETHING,
TO EVERYTHING.

Specjalizujemy się w realizacji multi-elementowych projektów. To co nas wyróżnia to to, że wyciskamy z każdego detalu jak najwięcej się da. Jesteśmy jak połączenie agencji kreatywnej, programistycznej i studia produkcyjnego 3D. Nasze zespoły talentów pracują razem pod jednym dachem tworząc:

PROJEKTOWANIE I BRANDING
INTERAKTYWNE MULTIMEDIA
VIRTUAL & AUGMENTED REALITY
PROGRAMOWANIE NA ŻYCZENIE
TREŚĆ (CONTENT)

Projektowanie & Branding

Tworzymy platformy marek. Od pomysłu, komunikacji, opakowania po tożsamość marki. Design jest filarem założycielskim naszej grupy. Zobacz więcej na Behance

PRZEWAGA DZIĘKI WŁASNEMU STUDIO PRODUKCYJNEMU CGI (CGI PRODUCTION STUDIO)

Wizualizacje CGI 3D & 2D (3D & 2D CGI Visuals) Animacje 3D & 2D (3D & 2D Animations) Modelowanie 3D (3D Modeling) Wizualizacje Nieruchomości (Real Estate Visuals) Dyrekcja Kreatywna i Artystyczna (Creative & Art Direction) Malarstwo Cyfrowe (Digital Painting)

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ – VIRTUAL REALITY (VR)

VR to nowa technologia umożliwiająca fizyczną obecność i interakcje w wirtualnej przestrzeni. Wdrażamy profesjonalne, komercyjne sprawdzone rynkowo rozwiązania. Jesteśmy pionierami tej technologii w skali światowej. Dzielimy się unikalnym know-how o tym jak kreować, co działa i kiedy warto.

Augumented Reality (AR)

To nowa technologia, która umożliwia umieszczenie wirtualnego obiektu w prawdziwym świecie.  Nasz zespół programistów i modelarzy 3D tworzy realizacje AR na: – urządzenia mobilne, –instalacje na eventy, – okulary AR.

Interaktywne Multimedia

Wdrażamy rozwiązania, które umożliwiają fizyczną interakcje z wirtualnym obiektem lub treścią m.in. poprzez dotyk, gest, dźwięk, ruch. –  Ekrany dotykowe –  Interaktywne prezentacje –  Doświadczenie zakupowe –  Instalacje na eventy Zobacz case study Skanska

PROGRAMOWANIE MIĘDZYPLATFORMOWE (CROSS-PLATFORM PROGRAMMING)

Od tworzenia rozwiązań po budowanie zaawansowanych platform.

TREŚĆ (CONTENT)

Nasz zespół opracowuje treści redakcyjne i wideo dla marek. Nasza sieć twórców w połączeniu z własnym studiem zapewnia wysoką jakość pracy.

Zapraszamy Cię na wyjątkowy dzień inspiracji, testów sprzętu i praktycznej wiedzy, która umożliwi ci poznanie dostępnych możliwości nowych technologii. TECH Demo Day to szkolenie dla zespołów marketingu, PR oraz kadry zarządzającej. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów.

KONTAKT