Kreatywni w innowacjach

NEWS

POSZERZAMY WSPÓŁPRACĘ Z GOLUB GETHOUSE

By workroom

Golub GetHouse jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która może się pochwalić ponad 55 latami doświadczenia w branży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Polsce firma zrealizowała dotychczas kilka inwestycji biurowych: Warsaw Financial Center, International Business Center Warsaw Corporate Center i PRIME Corporate Center (główną siedzibę banku Raiffeisen Polbank). Obecnie Golub GetHouse – wspólnie z Mennicą Polską – prowadzi budowę Mennica Legacy Tower, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. 

Po dwóch latach naszą współpracę z firmą Golub GetHouse o obsługę marketingową krakowskiej inwestycji Livinn. To nowoczesny akademik o podwyższonym standardzie, który będzie się mieścić w odrestaurowanym budynku po dawnych zakładach Telpod. Partnerem Golub GetHouse przy realizacji tego projektu jest firma CA Ventures International z Chicago, która specjalizuje się w budowie akademików w Ameryce Północnej i Południowej. 

Zadaniem Workroom Group jest opracowanie komunikacji marketingowej tej inwestycji, przeniesienie formatu Livinn na rynek polski i dostosowanie do naszych realiów. Nasza agencja odpowiada również za przygotowanie materiałów reklamowych w ramach prowadzonych działań marketingowych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

KONTAKT