Kreatywni w innowacjach

NEWS

JESTEŚMY PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM SKANSKA

By workroom

Skanska należy do czołówki światowych firm branży budowlanej i deweloperskiej. W Polsce działa jako generalny wykonawca we wszystkich segmentach rynku. Buduje także biura, mieszkania i apartamenty.

W ostatnich kilku latach współpraca Workroom Group i Skanska obejmuje świadczenie usług  cyfrowych oraz rozwój marki, komunikację marketingową przy wielu projektach deweloperskich.

SPARK – to nowa, zaawansowana technologicznie siedziba SKANSKA, która jest naszym wyjątkowym projektem.

Grupa Workroom dostarczyła Skanska innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki nim zarówno goście, jak i pracownicy firmy mogą poznać wartości, jakimi kieruje się Skanska, i zaznajomić się z jej działaniami, a także dowiedzieć się tego, w jaki sposób jest ona obecna na świecie. Odbywa się to w trzech wyjątkowych obszarach.

Goście, którzy oczekują w poczekalni, mogą odpocząć w towarzystwie Majki, maskotki budynku, i poznać politykę ochrony środowiska Skanska, słuchając przy tym kojących dźwięków natury. Każdemu aspektowi polityki środowiskowej Skanska towarzyszą odpowiednie tło dźwiękowe i animowana grafika.

Podążając dalej Ścieżką Doświadczenia (Experience Path), można odkryć największe osiągnięcia Skanska zarówno w Polsce, jak i na świecie. Przewodnikiem będzie Majka, która zaprasza na interaktywną wycieczkę po budynkach takich jak The Oculus w Nowym Jorku czy The Gherkin w Londynie. Ich lepsze poznanie będzie możliwe nie tylko dzięki szczegółowym modelom 3D, lecz także wielu interesującym faktom dotyczącym każdego obiektu.

Ścieżka Doświadczenia (Experience Path) kończy się w Experience Lab – nowoczesnej sali konferencyjnej, która może być wykorzystywana tak do pracy, jak i zabawy. Dostęp do wszystkich funkcji pomieszczenia można uzyskać poprzez interakcję z Majką. Potrafi ona zrobić wszystko – przygotować pomieszczenia na spotkanie i uruchomić aplikację VR lub HoloLens.

Zobacz case study

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

KONTAKT