Początek wszystkiego
O nas

GDY NIC NIE JEST PEWNE, WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

Od ponad dekady kreujemy rzeczywistość. Rzeczywistość, która pozostawia unikalny obraz w umysłach konsumentów.

Żyjemy w czasach gdzie definicja czym rzeczywistość jest, zmienia się w szybkim tempie. Jest wiele do odkrycia. Możesz skorzystać ze wszystkich jej możliwości ale do tego potrzebna jest Ci wizja.

I to jest nasz początek.To odważna wizja jest siła napędową wszystkiego. Powołuje do życia najbardziej fantazyjne idee. To nasze DNA. Pragnienie realizacji wizji w jej każdym możliwym zakresie. To napędza rozwój kompetencji naszej grupy. Poszukujemy, eksplorujemy i doskonalimy pionierskie i niepewne rozwiązania. Ponieważ tam, gdzie nic nie jest pewne, wszystko staje się możliwe.

Ponad 25+ multidyscyplinarnych profesionalistów.

Nasze wewnętrzne zespoły kreacji, produkcji, nowych technologii i contentu współpracują ze sobą podejmując złożone i odważne wyzwania.  O ile partner zewnętrzny nie może tego zrobić lepiej, robimy to sami.

LEADERS

Jesteśmy grupą gdzie jej właściciele są także kreatorami projektów i pracują bezpośrednio z każdym klientem. Dla nas osobiste zaangażowanie
i odpowiedzialność są najważniejsze.

Historia WORKROOM Group to historia nieustającego entuzjazmu.

W 2007 roku, chłopak który chciał zostać gwiazdą rocka założył studio designu, bez portfolio i potrzebnego doświadczenia. Ale z głodem. Głodem budowania codziennie czegoś nowego. Radości kreowania wizji. Zapalenia do niej innych. I oddaniem się bez reszty jej realizacji. Od lokalnego studia designu do innowacyjnej spółki kreatywno – technologicznej i renomowanego grona klientów jak PZU, Virgin Mobile, Skanska. Naszą ambicją jest ciągły rozwój i realizacja projektów na światowym poziomie.

KONTAKT