Kreatywni w innowacjach
O nas

NIESKOŃCZONA RADOŚĆ WYMYŚLANIA NOWYCH RZECZY!

To nasze DNA. Codziennie więcej, dalej, lepiej. Pragnienie realizacji najbardziej fantazyjnych idei napędza rozwój kompetencji naszej grupy. To poszukiwanie, eksplorowanie i doskonalenie niepewnych i pionierskich rozwiązań. Bo tam, gdzie wszystko wydaje się niepewne, wszystko jest także możliwe.

WORKROOM GROUP tworzy multidyscyplinarny zespół o różnorodnych specjalizacjach:

wirtualnej (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR), programowania, produkcji, wizualizacji 3D, projektowania graficznego, contentu video, animacji i nie tylko. Do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem. O ile partner zewnętrzny nie może zrobić tego lepiej, robimy to sami.

LEADERS

Jesteśmy grupą gdzie jej właściciele są także kreatorami projektów i pracują bezpośrednio z każdym klientem. Dla nas osobiste zaangażowanie i odpowiedzialność są najważniejsze.

Historia WORKROOM to historia nieskończonej radości.

W 2007 roku artysta, który chciał zostać gwiazdą rocka, założył studio designu bez portfolio i potrzebnego doświadczenia. Ale z głodem budowania codziennie czegoś nowego. Z radością z kreowania wizji. Z misją zapalania do niej innych. I oddaniem się bez reszty jej realizacji. Od lokalnego studia designu do innowacyjnej spółki kreatywno- technologicznej i renomowanego grona klientów jak PZU, Skanska, Hebe czy Virgin Mobile. Naszą ambicją jest ciągły rozwój i realizacja projektów na światowym poziomie. Chcemy, by nasi klienci czuli się jak gwiazdy rocka!

Work-room Group
Sp. z o.o. Sp. k.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm.

KONTAKT